Preventivní program Komunikuj.com

Preventivní program Komunikuj.com

Před programem promítneme film KDYŽ… Ten vypráví o problémech mladé generace a právě mladí teenegeři stáli za vznikem tohoto snímku. Po filmu bude následovat debata na témata kterými se film zabývá.

Film vypráví o Danielovi, který se pohádá kvůli řešitelné věci se svojí přítelkyní Monikou. Ta vzniklí problém nechce řešit a Danielovi rodiče už vůbec ne. Daniel se rozhodne počkat na své děvče na jejich oblíbeném místě a očekává, že Monika přijde, ale díky špatné komunikaci Moničina bratra se informace, že na ní Daniel čeká k ní již nedostane a Daniel zemře na podchlazení. Monika se po této události rozhodne předat své zkušenosti žákům na střední škole kde celý příběh vypráví. A diváky provází dějem.

Film a debata by měli vzbuzovat lepší komunikaci mezi mladými lidmi a ne jen přes sociální sítě. Ale také se zabývat problematikou drog, alkoholu a hodnotou času.
Samotný projekt je prezentován autorem Michal Hájkem, který je studentem sociální činnosti na Akademii ve Světlé nad Sázavou. Problémy z filmu si sám prožil a dokáže o nich mluvit.

Vstupné: 40 Kč/žák

Zde jsou volné termíny, pokud máte o program zájem neváhejte nás kontaktovat!