Načítám Akce

« Všechny Akce

Hraná prohlídka: Trčkův duch

17 srpna

230Kč – 280Kč

HRANÁ PROHLÍDKA: TRČKŮV DUCH – Novinka pro celou rodinu

Představte si, že se ocitnete v tajemném světě plném historie, záhad a příběhů, které se odehrály za zdmi starobylého kláštera. „HRANÁ PROHLÍDKA: TRČKŮV DUCH“ je zážitkem, který vás vtáhne do dobrodružství, kde se minulost snoubí s přítomností a vy se stanete součástí příběhu, který ožívá přímo před vašimi očima.

Co kdyby jste se museli stát neviditelným duchem, aby jste napravili chyby minulosti? Tento neobyčejný příběh, plný humoru a záhad, vás zavede do doby vlády Trčků z Lípy a umožní vám setkat se tváří v tvář s historickými postavami želivského kláštera. A možná Vám odhalí příběh naděje i velké lásky za zdmi kláštera v době vlády jednoho z nejmocnějších rodů v českých zemí.

Tato prohlídka není jen obyčejnou exkurzí. Je to představení, kde se site specific a immerzivní divadlo snoubí s moderním pojetím průvodcování. Úchvatné kostýmy od Romana Šolce a působivé prostory kláštera vytvářejí dokonalý zážitek, který vás vtáhne do příběhu a nechá vás zapomenout na realitu.

Připravte se na to, že prohlídka „HRANÁ PROHLÍDKA: TRČKŮV DUCH“ vám nabídne mnohem víc než jen klasickou prohlídku. Je to cesta plná zábavy, poznání i dobrodružství, která vás bude bavit od začátku až do konce.

 

5 hlavních důvodů, proč si nenechat ujít HRANOU PROHLÍDKU: DUCH:

1. Nezapomenutelný zážitek – Ponořte se do interaktivního dobrodružství, kde se stáváte součástí příběhu a prožíváte historii zcela novým způsobem.

2. Exkluzivní prostory – Objevte tajemné kouty želivského kláštera, které jsou běžně skryty před očima veřejnosti, včetně kůru mimo běžný prohlídkový okruh.

3. Historie ožívá – Setkání s historickými postavami vás přenesou zpět v čase a poskytnou vám jedinečnou možnost nahlédnout do života kláštera v době vlády Trčků z Lípy.

4. Mistrovské kostýmy – Oblečení navržené renomovaným kostýmním návrhářem Romanem Šolcem dodává autenticitu a vizuální bohatost celé prohlídce.

5. Vtip a kouzlo – Autorské představení plné humoru a komedie, od tvůrců úspěšných představení jako je Santiniho zázrak, vám zaručí nevšední a zábavný zážitek pro všechny věkové kategorie.

 

OSOBY A OBSAZENÍ

 

OBRÁZEK

 

 

 

 

GALERIE

 

 

 

Podrobnosti

Datum:
17 srpna
Cena:
230Kč – 280Kč
Štítky Akce:
, , , ,

Pořadatelé

Klášter Želiv
Fajnevent

Místo konání

Klášter Želiv
Želiv 122
Želiv 122, Vysočina 39444 Česká republika
+ Google Mapa
Phone
734132895
View Místo konání Website