Alžběta Kaňová

S námi může být i Vaše akce fajn!

Alžběta Kaňová, studentka gymnázia dr. Aleše Hrdličky v Humpolci, je dívka mnoha talentů a zájmů. Její každodenní život je plný aktivit, které ji naplňují a dávají jí možnost rozvíjet její různorodé schopnosti. Kromě svého studia, které ji velmi baví a kde exceluje v mnoha předmětech, Alžběta nachází čas i na brigádu. Pracuje jako servírka, což je práce, která ji přivedla k mnoha zajímavým setkáním a zážitkům.

Jedním z rozhodujících momentů v jejím životě bylo setkání s kamarádem z volejbalu, který ji představil světu divadla. Alžběta, která do té doby netušila, jak moc ji divadelní svět může oslovit, se najednou ocitla v jeho středu a zamilovala si ho. Tato nově objevená vášeň ji dovedla až k účinkování ve Fajneventu, kde v sezóně 2023 ztvárnila postavu Barbory Aichlové. Tato role pro ni nebyla jen další činností ve volném čase, ale stala se milníkem, který jí ukázal, jak moc ji divadelní umění fascinuje a inspiruje.

Alžběta je také vášnivou sportovkyní, která miluje volejbal. Hraje ho již řadu let a stala se důležitou součástí svého týmu. Volejbal jí nejen přináší radost z hry a pocit spolupráce, ale také ji učí disciplíně a odolnosti vůči stresu. Přátelství, která na hřišti vznikla, jsou pro ni velmi cenná. Přestože je Alžběta velmi aktivní a má ráda různorodé aktivity, její nejoblíbenější způsob, jak trávit čas, je obklopena lidmi. Je to typický extrovert, který čerpá energii z interakce s ostatními a nemá ráda samotu. Tato její vlastnost ji činí středem pozornosti v každé společnosti a výbornou společnicí, s níž nikdy není nuda.

Alžběta Kaňová je tedy osobou plnou života, která se nebojí nových výzev a miluje objevování nových horizontů. Její entuziasmus a energie jsou nakažlivé a inspirující pro všechny, kdo ji mají štěstí znát.

 

PROJEKTY 

 

SANTINIHO ZÁZRAK (2023) 

Barbora Aichlová 

 

TRČKŮV DUCH 

Vulgarda