Adam Čejka

S námi může být i Vaše akce fajn!

Adam Čejka je nejenom nadšeným studentem, ale také člověkem s mnohastrannými zájmy a talentem, který v sobě skrývá. Jeho cesta začala na Střední škole informatiky a cestovního ruchu v Humpolci, kde nejenže zdokonaloval své technické a programovací dovednosti, ale také rozvíjel svůj zájem o cestování a poznávání nových kultur. Tato škola pro něj byla víc než jenom místem vzdělání; stala se základem pro jeho budoucí cestu a objevování světa kolem sebe.

Adamova první zkušenost s divadlem přišla nečekaně, ale s osudovou razancí. V rámci divadelního festivalu Honzlův Humpolec se Adam poprvé postavil na jeviště, a to ve hře „Zdravý nemocný“, kde si zahrál roli doktora Furgona. Tato role mu nejenže umožnila nahlédnout do světa divadla, ale také odhalila jeho přirozený talent pro herecké výkony. Adamovo vyjádření postavy bylo tak přesvědčivé, že si získal obdiv jak spoluhráčů, tak diváků. Později prohlásil, že právě tato role společně s rolí Santiniho ( Santiho zázrak) patří mezi jeho nejoblíbenější.

Mimo vzdělávacího a divadelního života Adam nachází radost a vyplnění v mnoha dalších aktivitách. Ve volném čase se Adam věnuje tenisu, což je sport, který mu nejenže pomáhá udržet se ve formě, ale také přináší spoustu radosti a zábavy. Jeho láska k hudbě ho vedla k tomu, že se stal součástí dvou hudebních kapel – Strniště a I.P. Band. S těmito kapelami Adam prožívá nezapomenutelné chvíle, ať už při společných zkouškách, nebo při živých vystoupeních, kde může sdílet svou vášeň pro hudbu s ostatními. Kromě toho, že je aktivním hudebníkem, Adam také šíří svou lásku k hudbě tím, že učí hru na kytaru. Jeho schopnost sdílet své znalosti a umění s ostatními je nejenom obdivuhodná, ale také inspirativní.

Adam je typ člověka, který svou vášní a nadšením dokáže motivovat ostatní k tomu, aby se pustili do nových dobrodružství a objevování svých vlastních talentů. Adam Čejka je tedy mnohem víc než jen student; je to člověk plný života, vášní a talentů, který se nebojí jít za svými sny. Jeho příběh je příkladem toho, jak různorodé zájmy a aktivní zapojení do života mohou obohatit nejen nás samotné, ale i komunitu kolem nás.

 

PROJEKTY

ZDRAVÝ NEMOCNÝ (rok ?)

doktor Furgon

SANTINIHO ZÁZRAK (2022 – 2023)

Jan Blažej Santini – Aichlel

 

TRČKŮV DUCH (2024)